Váltás Mobil nézetre

Váltás Teljes képernyős nézetre

HU / EN

Koncertek - Filharmónia Ifjúsági Hangverseny

Nincs aktuális koncert

Korábbi koncertjeink

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

MESÉLŐ MUZSIKA - Filharmónia Ifjúsági Bérlet 2015-2016

FILHARMÓNIA

2016. január 10. (vasárnap) 10:30
Zeneakadémia - Nagyterem

Műsor:

  • Részletek Bernstein, Csajkovszkij, Dvořák, Hacsaturjan, Kodály, Mozart, Offenbach, Piazzola és Ifj. J. Strauss műveiből

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Lakner Tamás

Jegyárak: Információ a Filharmónia Magyarország honlapján.

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

MESÉLŐ MUZSIKA - Filharmónia Ifjúsági Bérlet 2015-2016

FILHARMÓNIA

2016. január 10. (vasárnap) 15:00
Zeneakadémia - Nagyterem

Műsor:

  • Részletek Bernstein, Csajkovszkij, Dvořák, Hacsaturjan, Kodály, Mozart, Offenbach, Piazzola és Ifj. J. Strauss műveiből

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Lakner Tamás

Jegyárak: Információ a Filharmónia Magyarország honlapján.

Tovább >>

Tűz és víz kép

Tűz és víz

Filharmónia V. kerület Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. február 23. (kedd) 15:00
Duna Palota - Színházterem

Műsor:

  • Vivaldi: A négy évszak
  • Beethoven: 6. (F-dúr) szimfónia „Pastorale” op. 68
  • Mendelssohn: Hebridák — nyitány, op. 26
  • Smetana: Moldva
  • de Falla: Tűztánc
  • ifj. J. Strauss: Mennydörgés és villámlás

Vezényel: Deák András

Jegyárak: Zártkörű rendezvény Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros Általános Iskolái számára

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. március 21. (hétfő) 10:45
Diósd

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. március 22. (kedd) 11:00
Veresegyház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. március 22. (kedd) 13:00
Veresegyház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 11. (hétfő) 11:00
Dunakeszi - Művelődési Ház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 11. (hétfő) 14:00
Halásztelek - ÁMK

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 12. (kedd) 9:00
Szigetszentmiklós - Általános Iskola

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 12. (kedd) 11:45
Pilisvörösvár - Művészetek Háza

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 12. (kedd) 14:30
Budaörs - 1. számú Általános Iskola

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 13. (szerda) 9:00
Gödöllő - Erkel Ferenc Általános Iskola

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 13. (szerda) 12:45
Abony - Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 13. (szerda) 15:00
Cegléd - Művelődési Ház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 14. (csütörtök) 10:00
Monor - Vigadó

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 14. (csütörtök) 12:00
Monor - Vigadó

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 15. (péntek) 12:45
Vác - Piarista Gimnázium

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 18. (hétfő) 11:00
Dunaújváros - Bartók Kamaraszínház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi verseny - I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia - IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia - I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér - keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 18. (hétfő) 13:00
Dunaújváros - Bartók Kamaraszínház

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi verseny - I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia - IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia - I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér - keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 19. (kedd) 15:00
Szentendre - Pest Megyei Könyvtár Díszterme

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi verseny - I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia - IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia - I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér - keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Világjáró zeneszerzők kép

Világjáró zeneszerzők

Filharmónia V. kerület Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 26. (kedd) 15:00
Duna Palota - Színházterem

Műsor:

    A hangversenyeken a műismertetést követően részletek hangzanak el a felsorolt művekből.
  • Händel: Vízizene, Tűzijáték
  • Mozart: g-moll szimfónia, Egy kis éji zene
  • Mendelssohn: Szentivánéji álom
  • Dvorak: 9. szimfónia ("Az Új világból")
  • Liszt: Les Preludes
  • Bartók: Magyar képek, Román népi táncok

Vezényel: Deák András

Jegyárak: Zártkörű rendezvény Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros Általános Iskolái számára

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 27. (szerda) 11:00
Sárbogárd - Sárszentmiklósi Általános Iskola

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi verseny - I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia - IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia - I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér - keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Muzsikáló városok kép

Muzsikáló városok

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. április 27. (szerda) 14:00
Sárbogárd - Művelődési Központ

Műsor:

  • J. S. Bach: 3. brandenburgi verseny - I. tétel
  • Haydn: 104. (London) szimfónia - IV. tétel
  • W. A. Mozart: Prágai szimfónia - I. tétel
  • Rossini: A sevillai borbély - nyitány
  • Kodály Zoltán: Galántai táncok
  • Ifj. Johann Strauss: Bécsi vér - keringő

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia V. kerület Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2016. november 30. (szerda) 15:00
Duna Palota - Színházterem

Műsor:

    A hangversenyen a műismertetést követően részletek hangzanak el a felsorolt művekből.
  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Jegyárak: Zártkörű rendezvény Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros Általános Iskolái számára

Tovább >>

A zene titkai - Asszonyok, lányok… kép

A zene titkai - Asszonyok, lányok…

BUDAPEST - A ZENE TITKAI 2016/2017

FILHARMÓNIA

2017. február 5. (vasárnap) 10:30
Zeneakadémia - Nagyterem

Műsor:

  • Mozart: Figaro házassága - nyitány
  • Mozart: Figaro házassága - Cherubin áriája ("Asszonyok lányok")
  • Rossini: Az olasz nő Algírban - nyitány
  • Delibes: Sylvia - Pizzicato
  • Suppé: A szép Galathea - nyitány
  • ***
  • ifj. J. Strauss: Anna polka
  • Bizet: Carmen - Habanera ária
  • Bizet: Carmen - Seguidilla
  • Grieg: Peer Gynt 1. szvit - Anitra tánca
  • ifj. J. Strauss: Terefere polka
  • Bizet: Az arlesi lány 2. szvit - Farandole

Közreműködik: Molnár Anna – mezzoszoprán

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Becze Szilvia

Jegyárak: 2 200 Ft - Információ a Filharmónia Magyarország honlapján.

Tovább >>

Táncra magyar! kép

Táncra magyar!

Filharmónia V. kerület Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2017. február 15. (szerda) 15:00
Duna Palota - Színházterem

Műsor:

    A hangversenyen a műismertetést követően részletek hangzanak el a felsorolt művekből.
  • Brahms: Magyar tánc
  • Delibes: Coppelia (Csárdás)
  • Kodály: Háry János (Intermezzo)
  • Erkel: Hunyadi László (Palotás)
  • Csajkovszkij: A hattyúk tava (Csárdás)
  • Weiner: I. divertimento (Jó alapos csárdás)
  • Berlioz: Faust elkárhozása (Rákóczi induló)
  • ifj. J. Strauss: Éljen a Magyar! – gyorspolka
  • Kálmán: Ördöglovas (Palotás)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Jegyárak: Zártkörű rendezvény Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros Általános Iskolái számára

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 12. (szerda) 10:00
Dorog - József Attila Művelődési Ház

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Katonazene, harcias zene kép

Katonazene, harcias zene

Filharmónia V. kerület Hangversenybérlet

FILHARMÓNIA

2017. április 19. (szerda) 15:00
Duna Palota - Színházterem

Műsor:

    A hangversenyen a műismertetést követően részletek hangzanak el a felsorolt művekből.
  • Erkel: Dózsa György (Fegyvertánc)
  • Beethoven: Egmont – nyitány
  • Haydn: 100. (G-dúr) szimfónia (“Katona”)
  • Schubert: Katona-induló
  • Kodály: Háry János (Napóleon csatája / A császári udvar bevonulása)
  • Bizet: Carmen
  • Hacsaturjan: Gajane (Kardtánc)
  • id. J. Strauss: Radetzky-induló
  • Rossini: Tell Vilmos – nyitány

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Jegyárak: Zártkörű rendezvény Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros Általános Iskolái számára

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 24. (hétfő) 14:00
Tata - Magyary Zoltán Művelődési Központ

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 24. (hétfő) 17:00
Oroszlány - Kölcsey Művelődési Központ

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 25. (kedd) 11:00
Kisbér - Wass Albert Művelődési Központ

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 25. (kedd) 14:30
Tatabánya - A Vértes Agorája

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 26. (szerda) 10:00
Esztergom - Mindszenty Általános Iskola

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 26. (szerda) 12:30
Esztergom - Dobó Gimnázium

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 26. (szerda) 17:15
Esztergom - Ferences Gimnázium

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 28. (péntek) 10:00
Nagyigmánd - Művelődési Ház

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 28. (péntek) 12:00
Komárom - Mozi

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

Zenélő Földgömb kép

Zenélő Földgömb

Filharmónia Ifjúsági Hangversenybérlet 2016-2017

FILHARMÓNIA

2017. április 28. (péntek) 14:30
Bicske - Művelődési Ház

Műsor:

  • Dvořák: 9. (e-moll) szimfónia (“Az Újvilágból”) – IV. tétel
  • Bernstein: West Side Story – (Amerika)
  • Piazzolla: Libertango
  • Csajkovszkij: Diótörő (Trepak)
  • Mozart: Zenés szánkózás a 3 német táncból
  • Mascagni: Parasztbecsület (Intermezzo)
  • Verdi: Aida (Bevonulási induló)
  • Offenbach: Orfeusz az alvilágban (Kán-kán)

Vezényel: Deák András

Műsorvezető: Zelinka Tamás

Tovább >>

KONCERTNAPTÁR

2017 augusztus
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
31
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31
1
2
3

KÖVETKEZŐ KONCERTEK

Budapest Gálakoncert

Budapest Gála
2017. augusztus 26. (szombat) 20:00
Pesti Vigadó

Budapest Gálakoncert

Budapest Gála
2017. szeptember 2. (szombat) 20:00
Duna Palota - Színházterem

Budapest Gálakoncert

Budapest Gála
2017. szeptember 9. (szombat) 20:00
Duna Palota - Színházterem

„Hipp-hopp, jön Vuk!” avagy „Nem félünk a Farkastól!”

ŐSZI BÉRLET / 1.
2017. szeptember 15. (péntek) 19:00
Duna Palota - Színházterem

Budapest Gálakoncert

Budapest Gála
2017. szeptember 16. (szombat) 20:00
Duna Palota - Színházterem

HÍRLEVÉL

DUNA PALOTA